درباره ما
اسکریپت صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال بیتنال
تصویر

صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال بیتنال
محصول کاملا ایرانی

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال بیتنال یک محصول کاملا ایرانی است که توسط شرکت ویرا عصر اوراسیا با شماره ثبت 55993 طراحی و پیاده سازی شده است. این اسکریپت به صورت فول نود(Full-Node)، کاربر به کاربر(P2P) و با بهره مندی از بروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها نوشته شده است که به شما نوید یک صرافی قدرتمند را خواهد داد.

image
تصویر
تصویر
کسب و کار حرفه ای، ابزار حرفه ای

صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال بیتنال
چرا بیتنال به سایر محصولات ترجیح دهید؟

ماموریت ما

ماموریت شرکت ویرا عصر اوراسیا از طراحی صرافی ارز دیجیتال بیتنال، کمک به توسعه زیرساخت های لازم جهت دارایی های رمزارزی کاربران ایرانی است.

ازش های ما

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال بیتنال با تکیه بر دانش کاملا ایرانی، به شما نوید راه اندازی صرافی ارز دیجیتال هم تراز با صرافی های مطرح ایرانی همانند والکس، نوبیتکس را می دهد.

  • تکنولوژی به روز
  • قابلیت توسعه بسیار بالا
  • سرعت و امنیت بالا در تراکنش ها
  • پشتیبانی 6 ماهه رایگان
  • بهره مندی از آپدیت ها به صورت دائمی
  • قابلیت ارائه به صورت اسکریپت یا سورس کد

هدف ما

هدف شرکت ویرا عصر اوراسیا از طراحی صرافی ارز دیجیتال بیتنال، ارائه خدمات متنوع در صنعت بلاکچین است.

بیتنال آغاز یه تعهد و همکاریست

تعهد در ارائه خدمات به شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز

دانش بالای تیم برنامه نویسی

دانش و مقرن به صرفه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون

سرعت در راه اندازی

مقرون به صرفه و قابل انعطاف

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه

چرا کریوت.

مقرون به صرفه و قابل انعطاف

باید به شما نیز توضیح دهیم که چگونه این ایده اشتباه تقبیح لذت‌ها در ستایش درد به وجود آمد و ما به شما گزارش کاملی از آموزه‌های واقعی کاشف بزرگ ارائه خواهیم داد.

لیست برخی از
مجوزهای ما

اصلی ترین مزیت همکاری با ما به نسبت بسیاری از رقبا در این است که بعد از خریداری اسکریپت صرافی ارز دیجیتال بیتنال ، نه تنها شما را رها نخواهیم کرد بلکه کار اصلی ما یعنی پشتیبانی قدرتمند از شما شروع خواهد شد. در راستای دستیابی هر چه سریع تر شما به اهدافی چون جذب کاربران بیشتر و ارائه خدمات بهتر، امکانات پیشرفته بیشتری در برنامه زمانی تیم ما قرار داده شده است.